Ak chcete vyhľadať triedu, postupujte nasledovne:
- vyberte okres, mesto, školu, ...


Ak sa Vami hľadané mesto v databáze nenachádza, môžete ho vytvoriť kliknutím na príslušný odkaz na stránke. Rovnako tak pridáte aj školu a triedu.

Ak mesto a školu nájdete, vyberte rok ukončenia štúdia. Ak tu rok nie je založený, trieda ešte nie je vytvorená a môžete ju opäť založiť kliknutím na príslušný odkaz.

Ak ste našli a vybrali mesto, školu i ročník ukončenia, vyberte zo zoznamu tried tú, ktorú ste navštevovali. A opäť - ak sa trieda v zozname nenachádza, môžete ju vytvoriť.

Ak ste triedu našli, zistíte, že systém od Vás žiada odpoveď na kontrolnú otázku, ktorú zadával zakladateľ (správca) triedy. Ak odpoveď nepoznáte a napriek tomu ste presvedčený/-á, že trieda je správna, kontaktujte správcu triedy (kliknutím na odkaz pod políčkom pre odpoveď) alebo administrátora webu.

Po vstupe do triedy môžete prehliadať to, čo už Vaši spolužiaci do triedy vložili, papieriky na nástenke, obrázky, články, zapojiť sa do diskusie, alebo zistiť, či sa nekoná ďalšia stretávka triedy.

Ak chcete aj Vy pridávať obrázky, udalosti do kalendára, články, meniť svoje údaje a mať svoje členstvo plne pod svojou kontrolou, musíte byť prihlásený/-á (ak nie ste registrovaný/-á, tak sa musíte zaregistrovať na serveri Euroclassmates.com) pod svojim e-mailom a heslom.
» Fínsko [fi]

Výber okresu

Ak nemôžete okres nájsť, môžete ho pridať tu

OkresPočet miestPočet škôlPočet tried
Etelä-Karjala000
Etelä-Pohjanmaa000
Etelä-Savo000
Itä-Uusimaa000
karstu110
Kainuu000
Kanta-Häme000
Keski-Pohjanmaa000
Keski-Suomi000
Kymenlaakso000
Lappi000
mannerheimintie100
Oulu112
Päijät-Häme000
Pirkanmaa000
Pohjanmaa000
Pohjois-Karjala000
Pohjois-Pohjanmaa000
Pohjois-Savo000
Satakunta000
Slovakia (Europe)311
Uusimaa100
Varsinais-Suomi000